יש לך
שאלה?
צור קשר

מאגרי מים

המאגרים כבר קיימים - אז למה לא להרוויח מהם יותר? שיתוף הפעולה בין סינרג׳י אנרגיה מתחדשת ומנורה מבטחים אנרגיה עולה שלב ומגיע גם למאגרי המים עם מערכות סולאריות צפות ומתקדמות. איתנו כל מאגר שלך שווה יותר!

עם התפתחות הטכנולוגיה בכלל והתפתחות התחום הסולארי בפרט, כמו כן הצורך והרצון בשמירה על איכות הסביבה, חסכון בעלויות וניצול שטחים פוטנציאליים, עולה האפשרות להתקנת מערכות סולאריות צפות על פני מאגרי מים ובדפנותיהם.

בשל הרפורמה במשק החשמל, מערכת סולארית צפה הופכת להיות נישה תחרותית ממשית בשוק השמש המתפתח, ומציעה חלופה מבוססת מים לחלופה המסורתית המותקנת על הקרקע ועל גגות מבנים.
מערכות סולאריות צפות מותקנות על מאגרי מים טבעיים או מעשה ידי אדם. המערכת מורכבת ממערכת הצפה וממערכת תמיכה לפאנלים ולממירים, שנועדו לייצר תפוקה מקסימלית, תוך התחשבות באזור ובמשתנים שונים.

במסגרת פתיחת שוק הגגות ומאגרי מים למכרזים גדולים, שיתוף הפעולה בין החברות מאפשר שילוב בין אנשי מקצוע מובילים בתחום הרגולציה, התכנון וההנדסה, עם ניסיון מוכח בתחום הייזום, הפיתוח וההקמה של פרויקטים בישראל.
יכולות פיננסיות משמעותיות וניסיון ארוך שנים עם גופים מובילים מהעולם בתחום הציוד וההקמה, הינם שילוב מנצח בהקמת פרויקטים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בהיקפים גדולים.

פשוט ומשתלם

כיום משתלם יותר מתמיד להתקין מערכות סולאריות על מאגרי מים. עד כה היו חסמים בירוקרטיים בנושא, אך לאחרונה הוסרו חסמי רגולציה רבים ע"י רשות החשמל ובמקביל הוזלו עלויות ההתקנה של המערכות עצמן ושל החומרים הנדרשים כגון המצופים העמידים.

דואגים לסביבה

למערכות סולאריות צפות על מאגרי מים יתרונות רבים כגון: הקטנת קצב אידוי המים עד כ-30%, הפחתת הטמפרטורה של הסביבה, הקטנת צמיחת האצות, התקנה פשוטה ללא צורך בעבודות בנייה וציוד כבד, הימנעות מפגיעה בבעלי חיים, תפיסת שטחים ועוד.

הצלחה בינלאומית

הקמת המערכות הצפות במאגרים נעשית ברף הטכנולוגי הגבוה והמתקדם ביותר ובהתאם לכל התקנים הנדרשים בשיתוף פעולה עם חברות בינלאומיות מובילות בתחום.

עובדים בשבילך

אנשי המקצוע שלנו יבצעו בדיקה מעמיקה על מנת להגיע למקסום פוטנציאל ונתחיל מיידית בתהליך של קידום הפרויקט מול חברת החשמל והרשויות הרלוונטיות.

פרטים שחשוב להכיר

אין לך מה לדאוג, אנו נלווה אותך בכל שלב בתהליך עד התוצאה המושלמת
  • שטח המים הנדרש לכל 1 מגה מותקן הינו 10-11 דונם
  • גודל מערכת סופי יינתן לאחר ניתוח הנדסי וטכני של מאגר המים והתפוקות הצפויות
  • ישנה אפשרות לבניית מערכת סולארית על דפנות המאגר, בהתאם לדרישת הלקוח ולסוג המאגר
  • נצילות קרינה ותפוקת המערכת גבוהה בשל קירורם של הפאנלים על ידי המים
  • תקופת ההתקשרות המוצעת תהיה על פי תנאי המכרז ובכפוף למחויבות חברת החשמל לרכישת כל החשמל המיוצר מהמערכת (22-25 שנים)
  • על הצעת ההתקשרות להיות כפופה לבדיקת נאותות